Los Angeles Role Play - Pierwszy taki serwer w polsce!

Polski serwer Los Angeles Role Play.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Kupię!
  •  » [IC] Jak skutecznie i z pewnością kupywać?

#1 2013-03-25 18:31:42

wacek8900

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-25
Posty: 11
Punktów :   

[IC] Jak skutecznie i z pewnością kupywać?

**Po wejściu na portal eBuy.com zauważasz ogłoszenie, stworzone przez administratora serwisu**

Witam, to kolejne ogłoszenie, tym razem o tym, jak skutecznie kupywać. Zacznijmy od tego, że jeżeli chcecie coś kupić to utwórzcie wątek, klikając w napis ,,Stwórz nowy wątek" jeżeli to zrobiliście, wpiszcie szczegóły, jak np. [KUPIĘ] Mavericka. Załóżmy, że jestem pracownikiem lotniska, i ostatnio człowiek zaoferował mi mavericka. Lecz bez silnika, paliwa, drzwi, i innych ważnych części. Ujmijmy to teraz inaczej, np. [KUPIĘ] Sprawnego, niebieskiego Mavericka!
Teraz, mamy pewność, że dobra osoba się zgłosi. Zjedźmy na dół, ukaże nam się białe pole. Przedstawmy się, i napiszmy o tym, co chcemy kupić, np.

Witam, jestem Mike. Chciałbym zakupić helikopter marki Maverick. Warunkiem ma być to, że ma być sprawny, a jego kolor ma być niebieski. Helikopter raczej nie powinien być używany.

Dobrze, jeżeli już to zrobiliśmy, aby zapobiec oszustom, którzy przy pierwszym spotkaniu wykiwali by nas, i zabrali pieniądze, dopiszmy to:

Jeżeli chcesz sprzedać mi helikopter, musisz wysłać mi skan twojego dowodu, oraz miejsce w którym jest helikopter, abym mógł go obejrzeć przed kupnem.

Teraz jest OK, ale mogą wysłać nam sfałszowany dowód, oraz na miejscu nie musi być wcale prawdziwego helikoptera, dopiszmy jeszcze to...

Abym mógł stwierdzić to, czy chce kupić helikopter, żądam jednej przejaźdżki nim, i dokumenty zakupu, na te imie i nazwisko, które było na dowodzie.

Jeżeli to wszystko będzie potwierdzone, nie zapomnijmy o jeszcze jednej rzeczy. Czyli o sprawdzeniu licencji pilota. Jeżeli osoba ma helikopter na siebie, musi także posiadać licencję, o której także wspomnijmy.

Jeżeli wszystko mi się spodoba, proszę o pokazanie licencji, która była wyrobiona w naszej firmie...

Następnie wpiszmy cene, którą oferujemy, oraz kontakt, a na sam koniec pożegnajmy się, i kliknijmy ,,Utwórz wątek"

Pozdrawiam, Administrator serwisu eBuy


Polski Serwer Los Angeles RP!

Offline

 
  • Index
  •  » Kupię!
  •  » [IC] Jak skutecznie i z pewnością kupywać?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ar.pun.pl www.compaqots.pun.pl www.pokemon-life.pun.pl www.narutoninjaforum.pun.pl www.ssgun.pun.pl